lt en

Vilniuje oficialiai prasideda naujo lopšelio-darželio Bajoruose statybos

Data

2021.03.19

Vilnius stato naują lopšelį-darželį Bajoruose

Verkių seniūnijoje, Bajoruose prasideda ilgai lauktos modernaus ir 240 vaikų talpinančio naujo lopšelio-darželio statybos – šiandien būsimojo darželio statybvietėje sostinės meras Remigijus Šimašius, kartu su mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaite ir UAB „Conresta“ direktoriumi Luku Laukaičiu įkasė simbolinę laiko kapsulę su laišku ateities kartoms. Laiške tikimąsi, kad šis naujasis darželis Bajoruose taps puikių pirmųjų bandymų, įkvepiančių pasiekimų ir sėkminga starto vieta daugeliui moksleivių.

„Džiaugiuosi matydamas, kaip Vilniuje vienas po kito auga ir kuriasi naujos ikimokyklinio ugdymo įstaigos mažiausiems vilniečiams arčiau namų – vien pernai atverti šeši nauji moduliniai darželiai, kuriuos jau lanko daugiau nei 600 mažųjų vilniečių. Šiandien galime švęsti dar vieną svarbų etapą Bajoruose gyvenančioms jaunoms šeimoms – čia jau šių metų lapkritį krykštaus ir savo ateitį galės kurti šio miesto rajono vaikai. Sveikinu visus su statybų pradžia ir nekantraudamas laukiu dienos, kai galėsiu bendruomenę pakviesti dalyvauti darželio atidarymo šventėje“, – kalbėjo sostinės meras.

Vilnius stato naują lopšelį-darželį Bajoruose

Būsimasis darželis Bajoruose galės priimti 240 vaikų. Vaikams nuo 3 iki 7 metų numatytos 198 vietos, o mažiesiems nuo pusantrų iki 3 metų – 42 vietos. Bendras darželio plotas sieks 3,5 tūkst. kv. m. Lopšelis-darželis bus šiuolaikiškos architektūros pastatas, jame suprojektuotas ir geoterminis šildymas. Aplink darželį suprojektuotos vaikų žaidimų aikštelės, tėvų patogumui numatyta ir automobilių stovėjimo aikštelė.

„Sparčiai didiname darželių statybų apimtis ir siekdama maksimaliai užtikrinti šeimų poreikius bei pateisinti jų lūkesčius steigiame dar daugiau naujų vietų darželiuose. Tikime, kad šis naujas darželis Verkiuose yra ypatingai svarbus miesto švietimo plėtros objektas. Neabejoju, kad jis palengvins daugybės jaunų šeimų Verkiuose situaciją norint leisti vaikus į darželį kuo arčiau namų, sumažins transporto spūstis ir suteiks visas reikiamas sąlygas kokybiškam ir šiuolaikiškam vaikų ugdymui“, – pabrėžė mero pavaduotoja E. Tamošiūnaitė.

Darželis statomas adresu Bajorų kelias 10. Įvažiavimas į darželio teritoriją bei patekimas prie pastatų numatytas iš esamos Bajorų kelio gatvės, naujai projektuojamu asfalto dangos įvažiavimu. Techninį darželio-lopšelio projektą rengė bendrovė Panevėžio statybos trestas. Statybos darbus atlieka generalinis rangovas UAB „Conresta“.

„Mums, kaip įmonei, džiugu, kad galime prisidėti prie vieno moderniausių darželio statybų. Šio objekto terminas įtemptas, statybos darbus užbaigti turime dar šiemet, tačiau su mūsų turima patirtimi ir profesionalių darbuotojų komanda užtikrinsime sklandų projekto įgyvendinimą laiku, išlaikant aukščiausius kokybės standartus. Neabejoju, kad šis darželis taps pasididžiavimu šeimoms, išskirtine vieta vaikams augti ir pažinti pasaulį. Didžiuojamės mums rodomu Vilniaus savivaldybės pasitikėjimu ir tuo, kad mūsų komanda geba pateisinti iškeltus lūkesčius. Neabejoju, kad kartu su Vilniaus savivaldybe ir toliau profesionaliai, efektyviai bendradarbiausime statydami dar ne vieną projektą kartu“, – kalbėjo statybas valdančios įmonės UAB „Conresta“ vadovas Lukas Laukaitis.

Vilnius stato naują lopšelį-darželį Bajoruose

Skaityti daugiau