lt en

Verslo centro „BH Meraki“ statybos patikėtos įmonei „Conresta“

Data

2020.03.12

Verslo centre bus pritaikyti inovatyvūs inžinieriniai sprendimai, o darbuotojams bus skirta daugiau nei 400 automobilių stovėjimo vietų, jis turėtų gauti BREEAM „New Construction Very Good“ lygio tvaraus pastato sertifikatą.

„BH Meraki“ verslo centras suprojektuotas naudojant BIM informacinį statinio modeliavimą, tad ir visame statybų procese vadovausimės šia skaitmeninio modeliavimo programa, leidžiančia stebėti ir valdyti pastato savybes, padedančia priimti tiksliais duomenimis pagrįstus sprendimus statybų metu. Visa tai užtikrina tikslumą ir apsaugo nuo klaidų, kurios lemia papildomų kaštų, medžiagų, žmogiškųjų išteklių ir laiko sąnaudas“, – komentuoja Lukas Laukaitis, įmonės „Conresta“ vadovas.

Algirdas Vaitiekūnas, bendrovės „BH Meraki“ vadovas, teigia, kad  labai vertina pasirinktos bendrovės siekį perkelti procesų valdymą į skaitmeninio pastato modeliavimo BIM platformą.

„Atsižvelgiant į tai, kad verslo centro pastatas iškils per maždaug pusantrų metų, mums buvo itin svarbu rangos kompanijos sėkminga patirtis, turimi resursai ir gebėjimai labai efektyviai valdyti įvairius statybos procesus, o tai, tikime, leis ne tik džiaugtis rezultatu numatytą pastato atidarymo dieną, bet ir labai svarbu – greitai spręsti kylančius iššūkius dar statybos metu“, – teigia jis.

Skaityti daugiau