lt en

Statybos bendrovė „Conresta“ baigė statyti „ACE Logistics“ biurą su sandėliavimo patalpomis

Data

2019.09.16

Statybos bendrovė „Conresta“ baigė statyti „ACE Logistics“ biurą su sandėliavimo patalpomis

Viena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje – „Conresta“ – komercinių patalpų ir sandėlių nuomos paslaugas teikiančiai įmonei „Ogisanda“ pastatė vieno aukšto sandėlį su antresole biurų. Sandėliavimo paskirties pastatas iškilo strategiškai itin patogioje vietoje – netoli Vilniaus oro uosto.

Patalpose įsikūrė krovinių gabenimo, ekspedijavimo ir logistikos paslaugas visose Baltijos šalyse teikianti įmonė „ACE Logistics“. Dviejų aukštų pietinė pusė skirta administracijai, o vienaaukštė šiaurinė pritaikyta krovinių sandėliavimui bei vilkikams laikyti. Bendras pastato plotas – daugiau nei 2000 kv. m., aukštis – 9,2 m.

Didžiausias statybų metu iškilę iššūkis – laikas. Projektas pilnai įgyvendintas per 5 mėnesius. „Sunku rasti generalinį rangovą, kuris dirbtų tiksliai pagal planą ir laikytųsi sutartų terminų. Vertinu atsakingą požiūrį į savo darbą bei įsipareigojimus, o „Conresta“ ne tik išpildė, bet ir viršijo iškeltus lūkesčius“, – laiku ir sklandžiai vykusiomis statybomis džiaugėsi Laimis Marcinkevičius, UAB „Ogisanda“ direktorius.