lt en

Generalinę rangą ir statybos paslaugas teikianti „Conresta“ pripažinta socialiai atsakinga įmone

Data

2019.09.16

Generalinę rangą ir statybos paslaugas teikianti „Conresta“ pripažinta socialiai atsakinga įmone

Inovatyvi, technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti generalinės rangos ir statybos paslaugas teikianti bendrovė „Conresta“ rūpinasi ne tik nepriekaištinga darbų kokybe ir užsakovų poreikiais, bet ir darbuotojų komfortu bei gera savijauta. Sveikatos apsaugos ministerijos ir Higienos instituto surengtame konkurse „Sveikatą puoselėjanti įmonė 2016“ kompanija gavo socialiai atsakingos įmonės nominaciją.

Konkurso tikslas – saugios ir sveikos darbo aplinkos kūrimas ir skatinimas, o šių metų tema – visų amžiaus grupių darbuotojų sveikatos stiprinimas. Socialiai atsakingos įmonės nominaciją konkurso organizatoriai „Conrestai“ skyrė už tai, kad kompanija rūpinasi darbuotojų sveikata, skatina fizinį aktyvumą ir sveiką mitybą. Bendrovė, finansuodama mokesčius bei aprangą, nuolat ragina darbuotojus dalyvauti įvairiose sportinėse veiklose bei varžybose.

Statybos bendrovės „Conresta“ komandą dažnai galima pamatyti bėgimo maratonuose, dviračių lenktynėse, vandenlenčių parkuose, kartingų trasose. Žiemą darbuotojai imuninę sistemą stiprina citrina ir imbieru, o įmonės susibūrimų metu mėgaujasi sveikais ir lengvais užkandžiais. Prie kompiuterių sėdimą darbą dirbantys specialistai skatinami daryti pertraukėles, jų metu atlikti nesudėtingus, bet naudingus fizinius pratimus, skirtus probleminėms sritims: akims, rankoms, nugarai, pečių juostai, kojoms. Kompanija finansuoja darbuotojams sveikatos stiprinimo, sporto treniruotes, kasmet švenčia Kalėdinius renginius, linksmai pažymi įmonės gimtadienį.

Itin didelį dėmesį statybų aikštelėse „Conresta“ skiria darbo saugumui ir darbo sąlygų gerinimui: nuolat vyksta saugos instruktažai, kompanija investuoja į kokybiškus darbo rūbus. Statybvietėse užduotys yra skirstomos atsižvelgiant į žmonių amžių bei fizinį pasirengimą. Jauni ar mažiau patyrę darbininkai skiriami dirbti komandoje su vyresniais arba didesnę patirtį turinčiais kolegomis, siekiant maksimaliai sumažinti galimą riziką jų sveikatai. Nurodžius kenksmingus veiksnius, darbuotojai periodiškai siunčiami pasitikrinti sveikatą. Turėdama galimybę, bendrovė įdarbina žmones turinčius negalią, ir skiria darbus, kuriuos jie yra pajėgūs dirbti.

Viena iš svarbiausių kompanijos investicijų yra žmogiškųjų išteklių stiprinimas. „Fizinis ir psichologinis komfortas darbo vietoje ne tik užtikrina puikią atmosferą, bet ir stiprina kolektyvo motyvaciją bei padeda vieningai ir atkakliai siekti ambicingų tikslų – tapti lanksčiu ir patikimu partneriu, užtikrinti technologinį progresą“, – įsitikinęs UAB „Conresta“ direktorius Lukas Laukaitis. Vadovas atskleidžia, kad artimiausiu metu planuojama dar labiau stiprinti personalo politiką: numatoma investuoti į įmonės mikroklimato analizę, aplinkos gerinimą, motyvacinę sistemą, darbuotojų kompetencijų ugdymą ir pan.