fr lt en

„Conresta“ sertifikuota pagal naujausius tarptautinės vadybos kokybės standartus

Data

2019.09.16

„Conresta“ sertifikuota pagal naujausius tarptautinės vadybos kokybės standartus

Siekdama dar stipresnio ir patikimesnio partnerio vardo, inovatyvumu ir pažangumu pasižyminti, statyba bei generaline ranga užsiimanti bendrovė „Conresta“ ypatingą dėmesį skiria įmonės procesų valdymo tobulinimui. Atkaklus darbas ir įmonės procesų gerinimas lėmė tai, jog šių metų pradžioje kompanija tapo viena pirmųjų Lietuvoje, sertifikuota pagal naujausius tarptautinės kokybės vadybos sistemos ISO 9001:2015 ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos ISO 14001:2015 standartų reikalavimus.

Atsižvelgiant į įmonės tikslų išgryninimą, jų įgyvendinimui pasitelkiamus veiksmus, atliekamų darbų kokybę ir kitas verslo gerinimo priemones, nepriklausomi ekspertai UAB „DNV GL Lietuva“ atliko persertifikavimo auditą ir suteikė akreditaciją, patvirtinančią, kad „Conrestos“ veikla atitinka naujuosius tarptautinius ISO 2015 metų standartų reikalavimus.

Nauja ISO 9001:2015 standarto versija yra pritaikyta prie 21-ojo amžiaus tendencijų. Lyginant su ankstesne kokybės vadybos sistemos versija, kuri apėmė daug reikalavimų, procedūrų ir įrašų, ISO 9001:2015 labiau orientuota į valdymo procesus ir mažiau – į dokumentaciją. Toks rezultatas pasiektas procesinį požiūrį derinant su rizikos valdymu bei ciklo Planuok-Daryk-Tikrink-Veik taikymu visuose organizacijos lygmenyse. Kadangi šiuolaikinės organizacijos savo veikloje dažniausiai taiko kelis valdymo standartus, 2015 metų ISO 9001 tapo lengviau integruojama į vadybos sistemas ir suderinama su kitais standartais.

Aplinkos apsaugos vadybos sistemos ISO 14001:2015 standartas remiasi verslo vystymo principu, kuomet siekiama gamtą apsaugoti ne tik nuo galimos taršos, bet ir konkrečios žalos ar kraštovaizdžio degradacijos. Todėl organizacija įpareigojama nustatyti, kokią įtaką jos vykdoma veikla daro aplinkai. Įmonė taip pat turi įvertinti, kaip kontroliuoti medžiagų gavybą, projektavimą, transportavimą, apdorojimą, šalinimą bei kitus veiklos procesus, kad būtų užtikrinta kuo mažesnė aplinkos tarša, protingas energijos išteklių panaudojimas.