lt en

„Conresta“ Kaune baigė statyti „Hansa Flex“ administracinės, gamybinės ir sandėliavimo paskirties pastatą

Data

2019.09.16

„Conresta“ Kaune baigė statyti „Hansa Flex“ administracinės, gamybinės ir sandėliavimo paskirties pastatą

Gegužės 26 d. (šeštadienį) hidraulinių sistemų bei komponentų lyderė Europoje – „Hansa Flex Hidraulika“ – atidarė naują administracinės, gamybinės ir sandėliavimo paskirties pastatą Kaune. Jį kompanijai pastatė viena didžiausių statybos įmonių Lietuvoje – „Conresta“. Dviejų aukštų statinio bendrasis plotas – daugiau nei 4000 kv. m.

Kad statybos vyktų kuo sklandžiau, statybos bendrovė savo iniciatyva techninį projektą perkėlė į skaitmeninę informacinę pastato modeliavimo metodiką BIM (angl. Building Information Modeling). Su šiuo įrankiu vyko sklandesnis statybų procesas, gerėjo planavimas, buvo pateikiami tikslesni medžiagų užsakymai, todėl sutaupyti tiek finansiniai, tiek žmogiškieji resursai.

„Įsitikinome, kad esate patikimas partneris, statybų įgyvendinimą matantis kur kas plačiau nei įprasta. Projekto perkėlimas į BIM ir kitos inovatyvios idėjos padėjo optimizuoti kaštus, o patyrusios komandos bei efektyvaus planavimo dėka viskas vyko kaip numatyta. Šiuolaikiškas ir modernus pastatas kurs jaukią atmosferą ir patogias bei saugias darbo vietas. Visa tai leis plėsti komandą, imtis didesnės apimties projektų, modernizuoti mūsų gamybines pajėgas, todėl savo klientams suteiksime daugiau ir aukštesnės kokybės paslaugų“, – apie statybas ir bendradarbiavimą su „Conresta“ pasakojo UAB „Hansa Flex Hidraulika“ vadovas Juozas Vyšniauskis.