lt en

Atidarytas naujas, generalinio rangovo „Conresta“ pastatytas „Caverion Lietuvos“ centrinis biuras

Data

2019.09.16

Atidarytas naujas, generalinio rangovo „Conresta“ pastatytas „Caverion Lietuvos“ centrinis biuras

Statinių inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo bei priežiūros paslaugas teikianti suomiško kapitalo bendrovė „Caverion Lietuva“ vasarą pasitiko naujo centrinio biuro Vilniuje atidarymo nuotaikomis. Šia proga į birželio 1 dieną vykusį renginį atvyko ir „Caverion“ korporacijos, vienos iš savo srities lyderių Europoje, vienijančios apie 17 tūkst. darbuotojų, prezidentas bei generalinis direktorius Ari Lehtoranta.

Svečių gretose taip pat buvo galima išvysti Suomijos ambasadorių Lietuvoje Christer Michelsson, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentą Dalių Gedvilą bei projektą įgyvendinusios statybos įmonės „Conresta“ direktorių Luką Laukaitį.

Pastato statyba buvo vykdoma specialiai „Caverion Lietuva“, todėl jo išplanavimas atitinka bendrovės lūkesčius – beveik 120 darbuotojų, kaip vieną komandą, sutelkti vienoje vietoje. Skirtingai nei biure, kuriame kolektyvas dirbo anksčiau, naujose patalpose visi bendrovės skyriai įsikūrė greta vienas kito. Sklandžiai bendradarbiaudami atskirų sričių profesionalai sukuria efektyvią sinergiją bei generuoja pridėtinę vertę klientams. Kuriant modernaus biuro interjerą didelis dėmesys skirtas darbuotojų komfortui: įrengtos ergonomiškos darbo vietos bei kompleksinė poilsio erdvė. Pastate veikia suomiška pirtis, numatyta vieta aktyviems žaidimams, o jaukumo erdviai valgymo zonai suteikia jūrinis akvariumas.

2 aukštų pastato bendrasis plotis – daugiau nei 2300 kv. m., iš kurių požeminei automobilių aikštelei skirta 1500 kv. m. Pats biuras suprojektuotas taip, kad ateityje būtų galima pastatyti ir papildomą trečią aukštą, todėl statybų metu iš kolonų išleisti inkaravimo varžtai, leisiantys primontuoti tolimesnio aukšto kolonas. „Beveik visą sklypo plotą užėmė statomas pastatas, gerokai apsunkindamas medžiagų sandėliavimą, todėl projekto įgyvendinimas reikalavo ypatingai tikslaus planavimo ir darbų organizavimo. Džiaugiuosi tuo, kad šiandien man prieš akis stovi modernus, erdvus biuras, kuriantis jaukią atmosferą ir patogias darbo vietas“, – apie statybas kalbėjo „Conrestos“ direktorius L. Laukaitis.

„Caverion Lietuva“ generalinio direktoriaus Egidijaus Šydeikio teigimu, darbe svarbiausia aplinka, kuri darbuotojams turėtų būti tarsi antrieji namai. „Biuras – tai ne tik vieta, kur atliekame savo pareigas. Čia gimsta naujos idėjos ir sprendimai, čia atsiranda ryšys tarp kolegų, formuojantis darnią komandą. Visa tai turi įtakos ir atliekamų darbų kokybei, todėl rengiant naujų patalpų projektą investavome į tai, kad žmonės čia jaustųsi patogiai, galėtų ne tik produktyviai dirbti, bet ir smagiai leisti laisvalaikį“, – pasakojo jis.